Projekty katalogów

Katalogi firmowe są jedną z najbardziej rozpowszechnionych form promocji i prezentacji firmy oraz jej oferty.

Jest to materiał, który możemy wręczyć klientowi podczas spotkania, a on przeglądając go później może podtrzymać dobre wrażenie oraz wyczytać dodatkowe informacje o ofercie firmy.
Foldery, broszury katalogi projektujemy w dowolnym kształcie czy formacie. W zależności od Państwa potrzeb przygotowujemy prostą formę składającą się z kilku czy kilkunastu stron lub rozbudowany katalog posiadający kilkadziesiąt stron.

Do najczęściej spotykanych należą kilkustronicowe foldery firmowe w formacie A4, ale oczywiście wszystkie prace indywidualizujemy na potrzeby klienta.
Kluczowa w katalogu jest pierwsza strona. Projekt strony głównej to najważniejszy element pracy nad katalogiem. Pierwsze wrażenie jest najważniejsze!
Szata graficzna katalogu powinna współgrać z prezentowaną treścią.

Projekty ulotek

Ulotki reklamowe to doskonale znana forma reklamy, na którą można natknąć się dosłownie wszędzie. Zróżnicowanie formatów, dodatkowa możliwość łamania (falcowania, bigowanie) oraz uszlachetniania (foliowanie, lakierowanie wybiórcze) pozwala na umieszczenie wszelkich ważnych informacji o działalności firmy i skuteczny przekaz reklamowy. Ulotka jest drukiem służącym celom propagandowym bądź informacyjnym, przeznaczonym do szybkiego rozpowszechniania, o niewielkiej objętości, zazwyczaj w formie kartki, lub rozkładanej broszurki nie przekraczającej 4 stron.

Przekazuje ona niezbędne informacje o działalności firm, instytucji lub innych organizacji albo zapowiada jakieś wydarzenia.

Projekty plakatów

Plakat jest najczęściej wykorzystywany do prezentacji produktów w sklepie lub salonie. Duży format sprawia, że klienci zauważą Cię na 100 %. Plakat to okazja do zamieszczenia wielu informacji o produkcie lub firmie. To także możliwość zastosowania bardziej zaawansowanej oprawy graficznej, która przyciągnie wzrok klienta. Plakat to format sukcesu profesjonalistów!


Szybki kontakt

Poniżej znajdą Państwo dane kontaktowe do naszej agencji.

Email

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.