Sesje ślubne

Fotografia ślubna to niezapomniane i niepowtarzalne chwile, emocje, uczucia i przeżycia, które warto uwiecznić za pomocą aparatu.

Zapraszamy na profesjonalne sesje zdjęciowe.  

W fotografii nie wyznaczamy ograniczeń, jesteśmy otwarci na najbardziej szalone wyzwania. Oferujemy niezwykłe fotografie z uroczystości ślubnej i wesela. Naturalne, ponadczasowe zdjęcia ślubne to nasza specjalność. Modny, dynamiczny reportaż pełen emocji w połączeniu z kreatywnymi portretami, to najlepsza pamiątka na długie lata.

Ludzie

Staramy się, aby praca z nami przebiegała zawsze w miłej i przyjemnej atmosferze. To pomaga w osiągnięciu znakomitego rezultatu. Mieliśmy przyjemność robić zdjęcia osobom znanym i nieznanym,  sportowcom i kibicom, dzieciom i dorosłym, w studiu i w plenerze, na balach i galach. Krótko mówiąc nabraliśmy doświadczenia i chętnie je Państwu zaprezentujemy. Zapraszamy do współpracy.

Danuta Dmowska-Andrzejuk - Mistrzyni Świata Lipsk 2005

Magda Piekarska - Vice Mistrzyni Świata w drużynie - Antalya 2009

Sesja na potrzeby katalogu reklamowego

Sesja prywatna

Ewa Trzebińska (wcześniej Nelip) - Vice Mistrzyni Świata Lipsk 2017

Małgorzata Stroka - Mistrzyni Europy Lipsk 2010

Sesja na potrzeby katalogu reklamowego

Sesja prywatna

Fotografia reklamowa

Profesjonalne sesje fotograficzne - na czym to polega? Posiadamy zespół kreatywnych ludzi, z wyobraźnią i otwartych na nowe wyzwania. Naszym zapleczem jest własne studio wraz ze sprzętem. Ale nie zamykamy się tylko w czterech ścianach, często jeździmy w teren, zdarza się również, że realizujemy sesje u klienta. Zdjęcia wykorzystane były do produkcji katalogów, menu czy kalendarzy

Fotografia 
nieruchomości

W przypadku sesji nieruchomości, czerpiemy przyjemność z pracy poza studiem. Studio zabieramy wtedy ze sobą. Mamy w swym dorobku fotografie m.in.: hoteli, SPA, restauracji, pizzerii czy mieszkań prywatnych. Zdjęcia wykorzystane były do produkcji folderów, ulotek reklamowych i umieszczone na stronach www.


Szybki kontakt

Poniżej znajdą Państwo dane kontaktowe do naszej agencji.

Email

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.