Fotografia reklamowa

Profesjonalne sesje fotograficzne - na czym to polega? Posiadamy zespół kreatywnych ludzi, z wyobraźnią i otwartych na nowe wyzwania. Naszym zapleczem jest własne studio wraz ze sprzętem. Ale nie zamykamy się tylko w czterech ścianach, często jeździmy w teren, zdarza się również, że realizujemy sesje u klienta. Zdjęcia wykorzystane były do produkcji katalogów, menu czy kalendarzy

Fotografia 
nieruchomości

W przypadku sesji nieruchomości, czerpiemy przyjemność z pracy poza studiem. Studio zabieramy wtedy ze sobą. Mamy w swym dorobku fotografie m.in.: hoteli, SPA, restauracji, pizzerii czy mieszkań prywatnych. Zdjęcia wykorzystane były do produkcji folderów, ulotek reklamowych i umieszczone na stronach www.

Ludzie

Staramy się aby praca z nami przebiegała zawsze w miłej i przyjemnej atmosferze. To pomaga w osiągnięciu znakomitego rezultatu. Mieliśmy przyjemność robić zdjęcia osobom znanym i nieznanym,  sportowcom i kibicom, dzieciom i dorosłym, w studiu i w plenerze, na balach i galach. Krótko mówiąc nabraliśmy doświadczenia i chętnie je Państwu zaprezentujemy. Zapraszamy do współpracy.

Danuta Dmowska-Andrzejuk - Mistrzyni Świata Lipsk 2005

Magda Piekarska - Vice Mistrzyni Świata w drużynie - Antalya 2009

Sesja na potrzeby katalogu reklamowego

Sesja prywatna

Ewa Trzebińska (wcześniej Nelip) - Vice Mistrzyni Świata Lipsk 2017

Małgorzata Stroka - Mistrzyni Europy Lipsk 2010

Sesja na potrzeby katalogu reklamowego

Sesja prywatna


Szybki kontakt

Poniżej znajdą Państwo dane kontaktowe do naszej agencji.

Email

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.